Krásné 79. místo

11.12.2008 | Jananas

Jananas si 15.12. zahraje jednu píseň s 80tičlenným orchestrem ve Státní opeře. Dáme se do gala, slibujem. Jana si nevezme Marteny, Jarda si jednou vyčístí zuby a Jenda drží dietu. Protože tady jde o hodně, v sázce je účinkování na jednom pódiu například s Evou Urbanovou, Chinaski, ale hlavně Helenou Vondráčkovou! Už dlouho se k nám donášely zvěsti, že nás Helena vychvaluje, kudy chodí. A vida, na přiložené fotografii dokonce ukazuje, které CD je hned po jejích deskách u ní TOP (vydala 78 nosičů, takže předpokládám, že Jananas okupuje 79. příčku).

Chtěl jsem se rozloučit citátem nějaké Heleniny písně, ale nic trefného mě nenapadá. Snad úryvek z hitu Co všem skrývá klaun, který náležitě vysvětluje, jak moc to mají výkonní umělci těžké. Helena by mohla vyprávět.

(…)
Ví, co musí překousnout a spolykat

Vrásky skrýt a na prknech se smát

Když má zlost, má dost,

Že nejradši by pad

Řekne si: „Musíš, Oh, vstávej,

Zpívej, skákej víc než akrobat

(…)

P.S. Pro ty, kteří si stále myslí, že to je mystifikace…ten koncert se fakt odehraje. Ale vážně! Vaši klauni

 

Komentuj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  1. Your website came up inside my research and I’m taken in regards to what you’ve written for this topic. I will be presently extending my enquiry and therefore cannot contribute further, nonetheless, I’ve bookmarked your internet world post and will also be returning to sustain any next updates. Just Now like it and gives thank you for tolerating my remark.