Kecy

Tady je místo pro vaše kecy, pište si je sami…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 1. Z napsal:

  Ahoooj, mužu vás poprosit..nemohli byste někde na net hodit nějaké akordy k vaším písničkám? moc ráda bych si je zahrála 🙂

 2. Dušan napsal:

  Hezké ráno po skvělém hořovickém koncertu, příště klidně i bez strun 🙂 Jste skvělí, díky moc a když „to samo“, tak ať ještě „hodně dlouho“. Doražte brzy znovu, už držím židle 🙂

 3. Franz Joseph napsal:

  22.5 2017 vám budeme držet palce, mělo by to vyjít! … i když jsme v Čechách, takže bůh napomáhej.
  Váš F. J. v.r.

 4. Maku napsal:

  Ahoj, objevila jsem Jananas díky kamarádce Róze (Jano, ty víš kdo to je). Teď je Jananas moje jedna z nejoblíbenějších kapel.

 5. Jarin napsal:

  Nedávno jsem objevil Jananas, zaplať pán Bůh za to. Od té doby „obtěžuji“ svou rodinu vaší úžasnou tvorbou. Až se mne jednoho dne zeptá dcera „Na které straně je levá?“ a pak mi předvedla toto:
  https://drive.google.com/open?id=1MlZbEKvs4FYHgjnVUPtC5V_n_ew-6uw8Vw
  Chtěl jsem se s Vámi to podělit.
  Jste skvělí, těšíme se na nějaký koncert v našem dosahu severu Čech.

 6. José napsal:

  Ahoj po ránu! Se tak probouzím a pouštím čt 2,říkám si-mrknu,tam bývají občas zajímaví hudební hosté,tak třeba….ty jo,to bylo trefné nutkání!! Zajímavé,že jste k vidění a slyšení v tv buď brzy ráno,jako dnes v Dobrém ránu,anebo pozdě večer,jako nedávno na artu. No,aspoň že někdy,jste super!
  Mimochodem-to s tou Helenou je jako fakt,anebo srandičkysrandičky vám podobné:-). Čekal bych třebas Jablkoň,XindlaX,Vasilův Rubáš,…tedy někoho taky originálního,nápaditého,s kým byste si padli a….a tak. Tak čau někde..

 7. Dnes jsou to přesně 3 roky co jsem ležel na stole (v nemocnici FM) a přemýšlel co se mnou bude. A takovým hezkým připomenutím je i dnešní objev vaší kapely a písně PoÚtStČtPáSoNe. Peníze jsem „vyměnil“ za článek s názvem Peníze a MY: https://goo.gl/iKiiV3 a za touhu, že Bude líp… Myslíte, že kecám? Možná ANO, možná ne. 😀
  Přeji Vám ať se Vám daří, minimálně tak dobře jako mně. Hezký den.

 8. Jen napsal:

  Včera v Rožnově to bylo úžasné. Vypíchnout musím hlavně Jendy lingvistické dovednosti a duo s Pramínky

 9. Václav a Marcela napsal:

  Děkujeme za včerejší koncert na Kladně -byla to paráda. Ti co nemuseli odcházet VaJe a MaJe

 10. Dobrý den, milí Jananasové, prosil bych vás o oficiální vyjádření k nanejvýš znepokojujícímu faktu, že jsem o vás nevěděl zhola nic až do předminulého týdne, kdy jste zničehonic cvrlikali na Vltavě. Takové věci mne skutečně rmoutí. Ale zas na druhé straně, když tak o tom přemýšlím, kdyby se člověk všechno zajímavé dozvěděl NAJEDNOU, tak by se z toho jednak zbláznil a taky by mu už nic nezbylo napotom. Takže je vlastně všechno v pořádku, beru to zpátky, omlouvám se a jako bych nic neřek. Jenda.

 11. Jakub napsal:

  19. 1. Den mých narozenin.
  Večer koukám na film na ARTu. Je tak zajímavý, že usínám. Po chvíli se probouzím. Několik vteřin zmatku, než mi dojde, že to není nějaká překvapivá pointa filmu, ale následující program. Po pár minutách si říkám: “Co je to za ÚŽASNOU KAPELU a jak to že ji vůbec neznám!“

  Tak díky za super narozeninový dárek! Vám i Folk Factory na ARTu.
  Jakub

 12. Alex ze Zlína napsal:

  ..ty pocity (ohledně dnešní doby)

 13. Alex ze Zlína napsal:

  Ahoj kapelo! ..teprve včera jsem na vás narazil, v pořadu Folk Factory, a musím smeknout a odhodit svůj širák v dál (ve skutečnosti jej ale nemám).. ..jak to že jsem o vás nikdá neslyšel, já hudbymilovný (!) ..ale asi se už nemám divit, stalo se mně to i s Lanugo ..kapely slaví 10 let, vydávají vesele alba a já je teprve objevuju, no nic – – jste úžasní!! ..nejvíce pro mě vynikají slova výstižně popisující dnešní dobu (zjišťuju tak, že je nemám jen já) a samozřejmě i hudebně jste na výši 🙂 ..jdu si dát znova PoÚtStČtPáSoNe! Objevování začíná!! Moc díky a těším se na živo!!