Kecy

Tady je místo pro vaše kecy, pište si je sami…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 1. Pavel Soukup napsal:

  Ahoj skupino, první cenová, jak to s vámi vypadá? Vytáhnete co nejdříve do světa na turné?

 2. Miloš napsal:

  Jano, jste tak inteligentní, že bych s vámi ze srdce rád prohrál finále AZ-kvízu.

 3. xmarek napsal:

  Svého času jsem měl: https://bit.ly/36V8fYc takové ustálené rčení: „Já jsem Vám to říkal, ale mě se prostě nevěří“. Takto to je važení a pokud si někdo myslí, že je celý ten Virus jen dílem náhody tak si může říct, že je vše vlastně jen náhoda.
  „Ta tvoje slivovice… “ (film Dědictví aneb … Quardo kur**a sse neříká)

 4. Aleš napsal:

  Jste ještě zábavnější a vtipnější, než jsem si pamatoval… Díky za naprosto parádní koncert dnes v Olomouci!

 5. xmarek napsal:

  Nabídka vs. poptávka. Zase na druhou stranu: https://bit.ly/2AIIk8e nemůžu říct, že jsem se zbláznil páč dnes už by mně to nikdo ani nevěřil. 🙂 Není život prima?
  „JE MI TO JEDNO, NEČUM NA MĚ“.

 6. Filipejs napsal:

  Většina kapel začala koncertovat na střeše. Máte doma střechu? Nebo půdičku. A mohl bych jí vidět?

 7. Pavel Rezabek napsal:

  Dekujeme za krasny vcerejsi koncert v Plzni, prijeli jsme se na vas podivat az z Teplic a cesty rozhodne nelitujeme. Diky

 8. xmarek napsal:

  Nové kecy: http://bit.ly/30pJnCU z deníku jednoho cvoka. Takže toč se toč. Jednou tu ruletu rozbijem. Třeba hlavou. Hezký den

 9. Ladislav Thon napsal:

  Zdravím milý a báječný JáNaNás a ještě jednou děkuji za včerejší nádherný koncert v Českém rozhlasu v Českých Budějovicích! Až půjdu příště (pokud se někdy opět vyskytnete v jižních Čechách), budu vědět, že se mám předem posilnit nějakým tím alkoholem, neb za střízliva mi zvedání židle nad hlavu přišlo poněkud nepatřičné… Přesto jsem rád, že jsem se k tomu odhodlal, neb legrace se nemá kazit! Zdraví pán z první řady vpravo 🙂 Jó a při pohledu na eshop jsem musel změnit názor, nejlepší triko není Sova se Slukou, nýbrž Jananas Ultras. Objednáno!

 10. Martin napsal:

  Ahojte, včera jsme byli s mou drahou polovičkou na Vašem koncertu ve Velkých Karlovicích a bylo to skvělé a úžasné 🙂 děkujeme za perfektní zábavu a hudbu.

  1. Jananas napsal:

   Dobrý den, CD bohužel už vůbec nemáme, snad jen jednu kopii, ze které jsme to dříve podomácku vypalovali 🙂 Takže přesně bychom vás akorát odkázali do toho propadliště nebo jak píšete 😀 Srdečně zdraví, Jananas

 11. #nekecam napsal:

  Vážená kapelo,

  Ráda bych se s vámi podělila o příběh jako z Bakalářů. Protože nejenom vy máte svůj silný příběh, kdy přijedete na koncert a přinutíte důchodce mávat židlí nad hlavou, ale své malé příběhy máme i my – vaši fanoušci.

  Jako velice zrádná kombinace se ukázal váš koncert ve vinařství Sonberk. Prostředí nádherné, víno skvělé, kapela boží…nebylo tomu co vytknout. Ovšem zakoupení V.I.P. vstupenek v sobě překvapivě zahrnovalo i nadstandardní péči paní Marušky, která nás celý koncert pronásledovala s láhvemi vína a neustále dolévala s káravým: „Vy ale pomalu pijete!“. Nechtěli jsme ji pochopitelně zklamat, takže než skončil koncert, hladina alkoholu poměrně dost stoupla, což nám pak umožnilo nezávazně konverzovat s členy kapely, rodinnými příslušníky kapely, popř. kazit záběry kapely s rodinou. Moc děkujeme za vaši vstřícnost a pochopení:-)

  Ovšem, zatímco koncert gradoval oněmi židlemi, náš večer gradoval o několik hodin později, kdy už se společnost na Sonberku rozcházela a náš taxikář slíbil příjezd nejdříve až za hodinu. Dohodla jsem se, že půjdeme s manželem na nejbližší nádraží a tam chytneme buď vlak, nebo taxi. To jsem ovšem hrubě podcenila stav opilosti mého manžela. Takhle: můj muž, když je opilej, rozhodně není agresivní, není vulgární, neobtěžuje, nezpívá, dokonce ani nemluví…ale zato padá. Všemi směry a dost nevypočitatelně.

  Následující hodinu jsem co 50 metrů vytahovala manžela z porostu kolem silnice…dalo by se říct, že měl možnost velice, velice zblízka prozkoumat stav hraboší kalamity mezi obcemi Popice a Šakvice. Sranda to ovšem přestala být, když jsme se potáceli po silnici, kde se dala každou chvíli očekávat posádka náctiletých, kteří pojedou např. do nonstopáče v Hustopečích. Kdykoli jsem se ohlédla po svém muži, viděla jsem ho, jak vrávorá tu po středové čáře, tu v protisměru, tu padá do příkopu na jedné straně, tu na koleje na druhé. Dokonce dvě auta zastavili, když viděli pána ležícího u silnice a vedle něj vyděšenou ženu. Když ale zjistili, že se nejedná o infarkt, ale o běžnou intoxikaci vínem, dupli na plyn a odjeli. Krizi jsem měla fakt těžkou a ano, byla jsem naštvaná, když jsme se ocitli u osvětleného areálu, kde se manžel uzemnil (říká se, že když usínáte opilý a všechno se s vámi točí, je dobré dát nohu na zem a uzemnit se. No a podobný efekt evidentně má, když se chytíte např. sloupu veřejného osvětlení) a byl schopen najít mobil. Naštěstí nebyl vybitý, na rozdíl od mého, takže jsme neskončili jako čeští turisté v Polsku s cedulí Czech republic.

  Náhodně zavolaný taxikář nám pak doslova zachránil život a odvezl nás do penzionu, kde jsme následující den statečně bojovali s kocovinou, pochroumaným kotníkem a depresí. Nakonec to dobře dopadlo, neskončili jsme v policejních svodkách, takže nyní můžeme vzpomínat jenom na to dobré…a že toho nebylo málo. Váš koncert stál opravdu za to! 🙂
  Příští koncert už pouze s minerálkou! Skalní fanoušci Sonberku a Jananas!

  1. Jananas napsal:

   Tak to jsme rádi, že jste náš koncert přežili 😀 ! Krásná historka a děkujeme, že jste s námi byli a pili! Na další společné zážitky z pangejtu se těší celý Jananas 🙂