Jananas live na ČT art

20.1.2017 | Jananas

Na ČT art měl 19. ledna premiéru pořad Folk Factory, kde jsme simulovali neformální a uvolněnou „studio session“. Přidali jsme samozřejmě pár vtipných vět, hrstku kiksů a špetku rozumů. Jak to šlo, zkontrolujte, zde:

folkfactory

Komentuj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 1. Roman Policar napsal:

  Ahoj kapelo, postupně jsem sledoval Folk Faktory na webu čt, až jsem narazil na vás. Kdybych měl popsat dojmy, opakoval bych jinými slovy to, co nádherně napsal Vlapinou, tak jen stručně: Držím palce, aby nevyschla inspirace a přál bych si vás slýchat v rádiovém éteru, třeba na radiožurnálu.
  Zdraví Roman.

 2. Martin Lotr napsal:

  Ahoj Jananas kapelo, po shlednuti a poslechu Jananas life ,,unplugged“ (nevim jak porad nazvat). Jsem vyrazil ven. Potkal holku, co me bavi, co vas ted pousti na plnou karlinskou pavlac. A jako dik za tuhle vasi emocni vyhybku snad ukradnu vsechny Replaye sveta…v nejaky kapse preci musi jeho dilo byt, nebo aspon odkaz na to, co ten vecer pil jeho komornik….. Tesim se do besedy. Budu krepcit. Martin Lotr.

 3. Luďa napsal:

  Díky za koncert v televizi. Nádherně se koukalo na Janin zadek, jak se vrtěla. A zpívala taky pěkně 🙂 Kluky jsem ani neviděl, ale podle zvuku tam taky asi byli.

 4. Vlapinou napsal:

  Přiznám se, že jsem o vaší kapele až do 19. ledna tohoto roku nevěděl. Stačilo ale jen pár sekund sledování pořadu Folk Factory, v němž jste právě tento den vystupovali, a vše bylo jinak. S chutí jsem zhlédl celé vaše vystoupení a zaujali jste mě natolik, že jsem si sehnal vaše druhé řadové CD a nyní ho poslouchám stále dokola a baví mě snad čím dál tím víc. Ve vaší hudbě člověk může nalézt v podstatě vše – příjemné tóny, vtip, sarkasmus, nadsázku, vážnost i nastavení zrcadla. Obzvlášť oceňuju textovou stránku – snad každá skladba má hloubku a působí komplexně, nic v ní ani nechybí, ani nepřebývá. Doufám, že budu mít brzy příležitost osobně navštívit vaše vystoupení. Přeju vám, ať vás hraní i nadále baví a děláte svým fanouškům a obdivovatelům radost. Nevím, jestli o to vyloženě stojíte, ale nepochybně si zasloužíte, aby o vás vědělo víc lidí a vaše skladby byly hranější.