Hraje na desce houslové party skutečně Jaromír Fulnek?

20.2.2011 | Jananas

Pokud jste si už poslechli debutovou desku Jananas, mohlo vás překvapit, že baskytarista Jaromír ovládá kromě jiného také hru na housle. Nyní se ale nad nadaným instrumentalistou, který se s ledovým klidem nechává chválit za své multischopnosti, stahují černá mračna..

Jeho hodné dvojče Jaroslav, jehož existenci jsme odhalili v rubrice Čtrnáctá komnata Jaromíra F., nevydrželo a po úspěšném vydání desky promluvilo! Když se točily housle, Jaromír prý do studia místo sebe posílal talentovanějšího bratra. Ten byl nucen po drsném nákladu domácích prací do noci tvrdě cvičit! „Nedal mi na to ani zvláštní volno. Cvičit jsem mohl až večer, když jsem měl navařeno a vypráno. Dokonce jsem nedostal ani honorář nebo poděkování na desce!“ řekl k aféře zhroucený Jaroslav.

Jaromír podle všeho také pořádal tzv. „přehrávky“ a kontroloval, zda je bratr na natáčení dobře připraven. To dokazuje i následující fotografie..

houslistajaroslav

Komentuj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  1. Vendy napsal:

    Jak šokující! Jako by se mi zhroutil svět! 😛
    Koho jsem to tedy obdivovala na školních koncertech na střední?! Jaromíra či Jaroslava?! ó, jak jsi zrádná, ty mediální tváři.. boříš světy malých holek a stavíš je do reality černé reality. ;-))

    (Super článek. Zdravím Jardu!)